NANOASIA näohooldus

NANOASIA eesmärk on pakkuda igas vanuses ja iga nahatüübiga, nii naistele kui meestele tõhusaid ja tervislikke nahahoolduse alternatiive, tervist kahjustamata. Tegemist on süstivaba altrenatiiviga keemilistele koorimistele, mesoteraapiale, laserravile ja biorevitalisatsioonile.

Kõik NANOASIA protseduurid on süstivabad ja neid viiakse läbi „Air-brush“ õhupintsli abil, mis aitab peptiididel ja teistel aktiivsetel toimeainetel tungida sügavatesse nahakihtidesse. Õhujoa ja kõrge rõhu abil viiakse läbi lifting-efektiga massaaž ja aqua-koorimine. Võimas koostis aktiveerib kõik naturaalsed protsessid nahal ja pakub naharakkudele kaitset. Protseduurid on multi-funktsionaalsed ja väga meeldivad, ilma vastunäidustusteta (va. organismi individuaalsed iseärasused ja allergiad), ilma stressi, kahjustuste/ärrituseta, nakkusohuta ja taastus perioodita.

NANOASIA tooted põhinevad võimsatel peptiididekompleksidel, aminohapetel ja taimeekstraktidel. Tänu toodete madalmolekulaarsele sisaldusele tungivad peptiidid ja teised aktiivsed koostisained sügavamatesse nahakihtidesse. NANOASIA seerumid kantakse õrnalt nahale tugeva õhujoana, kasutades NANOASIA „Air-brush“õhupintslit. See on kõige valutum ja turvalisem võimalik viis seerumite peale kandmiseks.

NANOASIA protseduuridel on kumulatiivne toime! Nanokomplekside aktiivsed osakesed aktiveerivad nahal bioloogilisi protsesse ja aktiveerivad naharakud. Samuti kaitsevad nano kompleksid naharakke vabade radikaalide ja kahjustamise eest.

Milliseid nahaprobleeme saab lahendada NANOASIA protseduuridega?

akne

kuperoosa

pigmentatsioon

väsinud ja dehüdreeritud nahk

kortsud ja vananemine

tumedad silmaalused

põletik

Back To Top