Elektromagnetvälja tasakaalustamise tehnika ehk EMF

EMF on suunatud iseenese väe ja võimete kontrolli alla saamisele

See aitab meil sujuvalt vabastada probleeme, mis võivad olla takistuseks  meie edasiliikumisel ja oma ainukordse potentsiaali saavutamisel

EMF tugevdab elektromagnetvälja ja võimaldab meil suurema selguse ja tõhususega kaasluua oma tegelikkust uues energias. EMF tehnika töötab inimese energeetilise keha anatoomia kallal, mis on süsteemis kirjeldatud ning kannab nime universaalne kalibreerimisvõre (UKV).

Töös kasutatakse inimese toimet inimesele ning see on suunatud UKV tugevnemisele. Hästitöötava võrega kasvab meie võime kaasluua oma elu ja hoida raskusteta suuremat võnkesagedust, mis muutub meie jaoks kättesaadavamaks inimkonna hiljutise teadvusnihke tõttu. Nii valmistame oma füüsilist ja energeetilist anatoomiat ette selleks, et hoida endas võimalikult paremini enesearmastuse ja eneseväärikuse energiat..

EMF-i seansi ajal sooritab praktiseerija kliendi võre osades sarja graatsilisi Tai-Chi sarnaseid liigutusi. Teatud etappidel asetab praktiseerija käsi õrnalt kliendi kehale, et kergendada energia voolamist. Töö peamiseks taotluseks on elektromagnetvälja tasakaalustamine. Seansside ajal lausub praktiseerija valjul häälel erinevaid taotlusi, mis on seotud võre erinevate osadega. Verbaalselt väljendatud sõna energia võimendab taotlusi ning haarab kliendi aktiivselt kalibreerimisprotsessi kaasa.  Iga seansi tulemuseks on võre tugevnemine, võimaldades sel kanda suuremat elektrilaengut. Kuigi iga konkreetse seansi protseduur on alati sama, toimub kalibreerimine iga inimese puhul ainulaadselt. Viimase määratleb isiku seesmine tarkus, mis on ta kordumatu elektromagnetilise konfiguratsiooni väljenduseks. EMF seansid on sobivad, kui soovid lõdvestada, iseend mõista, terveneda, saavutada oma elus harmooniat ja tasakaalu. Seansside tulemusena tugevneb iseenda jõustamise ja oma väe enda juhtimise alla saamise energeetiline mudel, millel on oluline roll partnerluseks energia ühendvälja ehk kosmilise võrega. Kõik seansid on suunatud kliendi isikliku ja vaimse kasvu kiirenemisele ning on lõdvestava mõjuga, tuues kaasa stressi vähenemise ning eredamalt tajutava heaolutunde. Seansid on suunatud vaid UKV-le, ent neil on kaasmõju kõikidele muudele süsteemidele energiaväljas, samuti füüsilisele kehale. Seetõttu on neid peetud kasulikuks ka mitmesuguste muude vaimsete, emotsionaalsete ja füüsiliste probleemide puhul. 

Faasid:

I faas – Tarkus ja tunded tasakaalustab pead ja südant, mille tulemuseks on stressi vähenemine ning vabaduse ja heaolu energiamudel. Tunneta energeetilist tasakaalu ja hoolitse sideme eest pea ja südame vahel. 

II faas – Iseenda juhtimine ja toetamine  vabastab  vanade emotsionaalsete probleemide energia blokeeringuid ning soodustab teadlikkust sinu enda isiklikust jõusse astumise prismast. See senass julgustab sind nägema oma minevikku sind su kasvuteel toetavana ja enam mitte sind tagasihoidva ankruna. Vabastab emotsionaalseid probleeme. Selle tulemusena kujunev uus perspektiiv soodustab teadlikuks saamist oma Minast lähtuvast juhtimisest ja toetusest, muutes rohkem energiat sinu jaoks kättesaadavaks praeguses hetkes.

III faas – Keskse energia kiirgamine  laseb sinu seesmisel tarkusel su igapäevases elus sagedamini avalduda. Kesksest energiast teadlik olemine annab sulle julgust oma tões püsimiseks. Võimaldab seestpoolt tuleval teadmisel muutuda sagedasemaks. Joondab energiakeskusi, võimaldades paremat väljendust südamekeskuse kaudu. Hoida oma keskendumist igapäevases elus. 

IV faas – Energeetilise lõpuleviimisega luuakse läbi tuleviku potentsiaali prisma side ja ühendus sinu tulevase minaga, lastes tuleviku potensiaalse energia praeguse energia ilmutusse.

Seanssse viib ettetellimisel läbi Siiri Leinatamm ( õpetaja Simone Thara Müller — Shweits), kes on üks esimestest tunnistatud praktiseerijatest Eestis  alates 2003-st aastast.

Ühe seansi kestvus on ca 1,5 h. Hind 50 EUR seanss.

Rohkem infot 50 944 94 (Siiri Leinatamm)

Back To Top